Şirket Profili

1985 yılında Konya’da volant dişlisi üretimiyle faaliyete geçen Arlı; kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyetine verdiği önem ve üretim kalitesiyle, yedek parça imalat sektöründe önde gelen bir marka olmayı başarmıştır.

Volant dişlisi imalatında sağladığı bu başarıyla, komple volant imalatını da üretim yelpazesine kısa sürede eklemeyi başardı. Başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkelerinin neredeyse tamamına ve birçok kıtaya yaptığı ihracatlarla dünya çapında bilinirliğini ve marka değerini artırdı.

Talep sirkülasyon dengesi nedeniyle daha çok ağır vasıtalar için volant, volant dişlisi üreten firmamız, müşteri talebine bağlı olarak istenilen ölçülerde özel volant/volant dişlisi üretimiyle de siz değerli müşterilerimize hizmetten ödün vermemektedir.

Müşteri memnuniyetinden aldığı güç ve 35 yılı aşkın tecrübesiyle, gelecekte de gelişen teknolojiyi anbean takip ederek siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Sürekli gelişen teknolojinin izinde, birçok marka ve modelin volant - volant dişlisi imalatıyla Dünya çapında üst seviyelerde yer almak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini dikkate alarak kaliteli ürünü en uygun fiyatla siz değerli müşterilerimize hizmetten ödün vermemek.

Kalite Politikası

Sahip olduğu tecrübeyi teknolojiyle birleştirerek kaliteye dönüştürmeyi başaran Arlı; döküm aşamasından paketleme aşamasına kadar imalat sürecini titizlikle yürüterek imalatın her aşamasını kalite kontrol birimi ile denetim altında tutmaktadır. Üretim sürecini de partiler halinde test edip raporlayarak kaliteyi garanti altına almaktadır.

Kullandığı kaliteli hammadde ve yılların verdiği tecrübesini, bünyesinde barındırdığı son teknoloji üretim tesisiyle birleştiren Arlı, başarısını öncelikle insana ve çevreye verdiği öneme borçludur. “Kalitenin sonu yoktur” anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin geri bildirimleri, en tepeye bir çıta daha koymak için bize daima güç verecektir.

Belgelerimiz